KONST / Litografier / Serigrafier 12894050
nr 1289 4050
Serigrafier
2 st, Veronica Hjort, Jimi Hendrix, 20-upplaga. Signerade, 47,5x33 & 33x47,5
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:50:02
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr